top of page
elmas_odulleri.png

ELMAS ÖDÜL TÖRENLERİ

Yavuz SEÇKİN & Burcu ESMERSOY

Sunumuyla

2. Uluslararası Elmas Ödülleri 06.06.2022 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek.

2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni.png

Demet AKALIN

Kırmızı halı sunucumuz

Loca ORKESTRASI

Ezgi AŞIK

Öykü GÜRMAN

PROGRAM KAPSAMI

2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni 6 Haziran 2022’de Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de Burcu Esmersoy ve Yavuz Seçkin’in sunumuyla düzenlenecek.

İş, sanat, medya ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin katılacağı 2. Uluslararası Elmas Ödülleri Töreni’nde Türk müziğinin sevilen ismi Öykü Gürman ve Türk pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın konser verecek. Loca Orkestra trio ve dans ekibiyle yer alacak.

Ödül alan marka yetkilileri ve ödül alan isimler, başarılı sunucu Ezgi Aşık ile kırmızı halıda çalışmalarına ve gelecek projelerine dair röportaj verecek.

2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni’nde adil olunması açısından iş, sanat ve medya dünyasının ödül kazananları, her biri sektörde ve alanında uzman jüri üyeleri tarafından belirlenmektedir. Doğru ve adil karar verilmesi için Organizatörler olarak sektöre/alana hakim jüri üyelerinin karar vermesi uygun bulunmuştur

Böylece jüri üyelerinin eleğinden geçen marka/kişiler organizasyonumuzda hak ettiği ödüle kavuşacaktır.
2. Uluslararası Elmas Töreni’nde jüri ve komite üyelerinin onayından geçen marka/kişiler çalışmalarının karşılığını ödüllendirmiş olacaktır.

Ratel Medya ve Luna Medya organizatörlüğünde gerçekleştirilen 2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni ile tüm yıl boyunca yaptıkları çalışmalarla ülke ekonomisine ve alanına katkı sağlayan marka/kişiler ödüllendirilmiş olacaktır.

program_detayllari.png

ÖDÜL TÖRENİ ÖNCESİNDE VE

ESNASINDA YAPILACAKLAR

______________________________

 

Ödül töreni öncesinde şirketinizin faaliyetleri, çalışmalarından oluşan görüntülerle şirketinizi anlatan özel bir video hazırlanıyor. Hazırlanan video ile ödül aldığınıza dair duyuru yapabilirsiniz.

Ödül töreninin olduğu akşam size özel çekimler gerçekleştirilecektir. Tören esnasında sahneye çıkışınız, ödül alırken Burcu Esmersoy ve Yavuz Seçkin ile sahnedeki konuşmanız ve kırmızı halıda Ezgi Aşık ile röportaj gerçekleştirirken, bu özel anlarınız için hem video hem de fotograf çekimleri gerçekleştirilecektir.

2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni’nde konukların fotoğraf çekildiği ve röportajların yapıldığı panolarda marka logosu yer alacak.

Tören öncesi , ve ekonomi kanallarında törene dair reklam çalışmaları yapılacaktır.

program_detayllari.png

ÖDÜL TÖRENİ SONRASINDA

YAPILACAKLAR

______________________________

Tören esnasında size özel yapılan video ve fotoğraf çekimlerinden dijital medyada kullanmanız üzere 3 adet video hazırlanacak. İlk video tören gecesi görüntüleriniz ve tören konuşmanızdan, ikinci video ise tören sonrası gerçekleştireceğiniz röportajdan oluşacak.

Tören gecesi çekilen görüntülerinizden 1 adet 15 saniyelik size özel spot reklam videosu hazırlanacak ve Türkiye’nin en önemli ekonomi ve haber kanallarında yayınlacak.

Uluslararası Elmas Ödül Töreni’ne dair ödül alan markaların ismi ve kategorileri yer alacak şekilde   ’de tam sayfa haber yapılacak.

2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni’nin ardından Türkiye’nin en çok takip edilen internet haber sitelerinde törene özel yayınlar yapılacak.

ratel_medya_luna_medya.png

Organizatörler

Cemiyet hayatının, medya dünyasının ve ünlü isimlerin katılımından dolayı haber olarak medyada geniş yer bulacak olan 2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni’nde markalarla ilgili özel bir medya planı hazırladık.

Hazırladığımız bu organizasyon ile ödül alan markaların ödül kazandığıyla ilgili haberlerin medyada kalıcı olarak yer almasını planlamaktayız.

KristalElmas-Logo3.png

TELEFON

0 (212) 995 0584 - 0 (212) 347 7086

MAİL

TAKİP

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page